Kromě stručného vysvětlení výhod bambusového oblečení vám přinášíme také reálné výpovědi našich zákazníků. 

Nedráždí pokožku 

Viskóza je velmi měkký a příjemný materiál a to díky kulaté a hladké struktuře svých vláken. Látka neškrábe, je prodyšná, takže se nelepí se na tělo, i když jste zpocení. Proto bambusové oblečení vyhledávají nejen aktivní lidé, ale i ti, kteří kvůli svým kožním problémům nemohou nosit běžné materiály. 

"Teď jsem se navlékla do košilky a domácích kalhot od Vás, to je Vám balada. Říkala jsem si nejdřív, docela dost penízků za oděv “na doma”, ale teď si v tom denně lebedím a tak dobrý pocit a pohodlí jsou k nezaplacení."

"Mám nemoc motýlích křídel. Nemůžu nosit všechno oblečení, ale trička, které mám od Vás jsou bezvadná. Jsou pohodlná a strašně lehká a měkká prostě bezva. Tahle látka je opravdu super, nikde mě netlačí ani neodírá."

Není cítit potem

Spousta našich zákazníků (a my sami samozřejmě neustále) podrobuje naše oblečení "testu zápachu" - na cyklo zájezdech, túrách po horách, nebo v exotických destinacích. A naše testy z reálného života skutečně potvrdily to, co říká laboratoř - zápach totiž nezpůsobuje pot samotný, ale rozklad bakterií při kontaktu s lidským potem. A bambusové oblečení zabraňuje množení těchto bakterií, je jich tedy obecně méně a látka vydrží déle svěží. 

"Těsně před dovolenou jsem si u vás koupil 2 trička. V Chorvatsku, kde je horko, jsem udělal nechutný test. 4 !! dny jsem ze sebe tričko nesvlíkl. A výsledek? Opravdu nesmrdělo a navíc bylo ve vysokých teplotách příjemné. Pak už jsem to psychicky nezvládl a převlékl se. Tričko je naprosto dokonalé! Díky!!! Určitě si koupím další."

Savé a termoregulační

Viskóza má počáteční chladivý efekt, ale rychle se vyrovná teplotě Vašeho těla. Dobře saje a odvádí vlhkost od těla. Oblečení vás tedy "nedusí", ale krásně dýchá a přitom udržuje Vaše tělo v suchu. 

"Právě jsem se vrátil z osmiměsíční cesty z JV Asie zpět do ČR (po zemi) a chtěl bych Vám a celému týmu poděkovat za produkty, které vyrábíte. Vaše 2 trička a trenýrky byly jediné věci, které se mnou vydržely celou cestu. Trička sice vybledla, což nepřekvapuje po téměř denním nošení a neustálém pocení se, ale svou funkci plnila celou dobu skvěle. Nikdy jsem na sobě neměl nic tak pohodlného a funkčního, co by přežilo takovou zátěž."

Vyrobené v Česku

Jsme česká firma. Žijeme v Čechách, pracujeme v Čechách, daníme v Čechách a také šijeme v Čechách. Šicí výroba a kvalita produktu pro nás byla od počátku největší prioritou. Už jsme svým pedantstvím překvapili nejednu českou šicí dílnu. Již několik let spolupracujeme s malou dílnou v Teplicích, kde na dobře odvedenou práci kladou stejný důraz, jako my. 

"Chtěla bych jen tímto velmi poděkovat za zaslané roušky. Jsou neuvěřitelně příjemné oproti všem ostatním materiálům, což zvláště v souvislosti s vyššími venkovními teplotami velmi oceňuji. Navíc jsou i kvalitně ušité, ostatně tak jako Vaše jiné zboží."

"Obdržela jsem zásilku od Vás a musím Vám napsat a poděkovat. Zboží bylo doručeno do jednoho dne a to nejsem z Prahy, kurýr byl velmi milý a všechno zboží mi sedí a o kvalitě se ve Vašem případě už není potřeba zmiňovat :) "