• obrázek_(1)
  • model_(1)
  • obrázek2
  • obrázek4
  • obrázek_(5)
Obrázek_(1)

Bambusové Ponožky Active Biele Nadčlenkové Športové

5,56 €
S DPH
Skladem
3 ks - 5% 16.68 € 16.68 €
5 ks - 10% 27.8 € 25.8 €
Down
Popis

Nižší strih, ale vysoký štandard

Model Active sú kvalitné bambusové ponožky určené pre športové a outdoorové aktivity. Sú znížený variant nadväzujúci na veľmi obľúbený model Outdoor, ktorý svojím dizajnom už dlho zdobí fotografie z výletov našich verných zákazníkov.

Ponožky obsahujú vysoký podiel bambusovej viskózy, takže dokonale plnia antibakteriálnu funkciu, a zabraňujú tak vzniku zápachu. Rovnako ako mnohými túrami overený model Outdoor, aj ponožky Active prinášajú príjemný komfort pre vás aj vaše okolie... ak nám rozumiete.

Složení: 53% bambusová viskóza, 36% elastan, 6% polyamid, 5% polypropylen

Co je bambusová viskóza?

Materiál velmi měkký a příjemný. Prokázané antibakteriální vlastnosti zaručují odolnost vůči zápachu a to i po vícedenním nošení. Ve srovnání s bavlnou je bambusová viskóza více prodyšná a vykazuje lepší transport vlhkosti. Vyznačuje se dobrou savostí a zajišťuje optimální výměnu tepla, čímž přispívá k příjemnému pocitu při nošení v kterémkoli ročním období.

Co je polyamid?

Velmi odolné syntetické vlákno, které je hladké a příjemné na omak. Je to jeden z nejodolnějších a oděruvzdorných textilních materiálů. Naše ponožky mají polyamidem zpevněnou patu a špici.

Elastan dodává ponožkám pružnost. I když se po prvním vyprání vizuálně srazí, vždy se natáhnou na požadovanou velikost. Máte-li hraniční velikost nohy, zvolte vždy větší ponožky.

Co je polypropylen?

Základní charakteristikou polypropylenu je nejnižší nasákavost ze všech známých textilních vláken. Vlhkost je z povrchu polypropylenových vláken spolehlivě a rychle odváděna. Polypropylen má nízkou tepelnou vodivost, výrobky z něj vykazují vysoký stupeň tepelné izolace.

Péče o bambusové ponožky:

Ponožky je potřeba před prvním nošením vyprat. Perte v pračce při teplotě max. 40 °C, nepoužívejte sušičku. Nepoužívejte aviváž ani žádné odstraňovače skvrn.

Hodnocení

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.