• obrázek_(1)
Obrázek_(1)

Bambusové Ponožky Outdoor Kids Světle Šedé Klasický Střih Sportovní Dětské

119 Kč
S DPH
Skladem
3 ks - 5% 357 Kč 339 Kč
5 ks - 10% 595 Kč 535 Kč
Down
Popis

Velké + pro malé zákazníky

Naše ponožky jsou nadmíru pohodlné a je v nich opravdu dobře. Mají vysoký podíl antibakteriálních složek a díky přírodnímu materiálu i přirozenou termoregulaci. Takže i ty nejmenší nožky zůstanou v příjemném komfortu i suchu po celý den.

Složení: 53% bambusová viskóza, 36% elastan, 6% polyamid, 5% polypropylen

Co je bambusová viskóza?

Materiál velmi měkký a příjemný. Prokázané antibakteriální vlastnosti zaručují odolnost vůči zápachu a to i po vícedenním nošení. Ve srovnání s bavlnou je bambusová viskóza více prodyšná a vykazuje lepší transport vlhkosti. Vyznačuje se dobrou savostí a zajišťuje optimální výměnu tepla, čímž přispívá k příjemnému pocitu při nošení v kterémkoli ročním období.

Co je polyamid?

Velmi odolné syntetické vlákno, které je hladké a příjemné na omak. Je to jeden z nejodolnějších a oděruvzdorných textilních materiálů. Naše ponožky mají polyamidem zpevněnou patu a špici.

Elastan dodává ponožkám pružnost. I když se po prvním vyprání vizuálně srazí, vždy se natáhnou na požadovanou velikost. Máte-li hraniční velikost nohy, zvolte vždy větší ponožky.

Co je polypropylen?

Základní charakteristikou polypropylenu je nejnižší nasákavost ze všech známých textilních vláken. Vlhkost je z povrchu polypropylenových vláken spolehlivě a rychle odváděna. Polypropylen má nízkou tepelnou vodivost, výrobky z něj vykazují vysoký stupeň tepelné izolace.

Péče o bambusové ponožky:

Ponožky je potřeba před prvním nošením vyprat. Perte v pračce při teplotě max. 40 °C, nepoužívejte sušičku. Nepoužívejte aviváž ani žádné odstraňovače skvrn.

Hodnocení

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.