• obrázek_(1)
  • model_(1)
  • obrázek2
  • obrázek3
  • obrázek4
Obrázek_(1)

Bambusové Ponožky Medic Béžové Vysoce Roztažné Klasický Střih Zdravotní

119 Kč
S DPH
Skladem
3 ks - 5% 357 Kč 339 Kč
5 ks - 10% 595 Kč 535 Kč
Down
Popis

Nejen pro diabetiky

Tyto bambusové ponožky byly speciálně vyvinuty pro všechny, kteří trpí otoky nohou, což bývá průvodním jevem řady diagnóz, jako je diabetes, nemoci srdce nebo ledvin, ale i typickým důsledkem dlouhého stání. Ocení je ale prakticky každý, kdo má rád každodenní komfort a pohodlí.

Ponožky Medic jsou vysoce roztažné, lem neškrtí, a proto nebrání krevnímu oběhu. A vy v nich můžete pohodlně strávit třeba celý den. Bambusová viskóza zaručuje odolnost vůči zápachu i dobrou savost a přidaný elastan dodává ponožce dostatečnou pružnost.

Složení: 81% bambusová viskóza, 19% elastan

Co je bambusová viskóza?

Materiál velmi měkký a příjemný. Prokázané antibakteriální vlastnosti zaručují odolnost vůči zápachu a to i po vícedenním nošení. Ve srovnání s bavlnou je bambusová viskóza více prodyšná a vykazuje lepší transport vlhkosti. Vyznačuje se dobrou savostí a zajišťuje optimální výměnu tepla, čímž přispívá k příjemnému pocitu při nošení v kterémkoli ročním období.

Elastan dodává ponožkám pružnost. Vysoký podíl elastanu zaručuje vysokou roztažnost ponožek, aniž by klouzaly ke kotníkům. Máte-li hraniční velikost nohy, zvolte vždy větší ponožky.

Péče o bambusové ponožky:

Ponožky je potřeba před prvním nošením vyprat. Perte v pračce při teplotě max. 40 °C, nepoužívejte sušičku. Nepoužívejte aviváž ani žádné odstraňovače skvrn.

Hodnocení

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.