• obrázek (2)
  • obrázek (1)
  • obrázek
Obrázek (2)

Bambusové Zdravotní Ponožky Massage Tmavě Šedé Nadkotníkové

129 Kč
S DPH
Skladem
3 ks - 5% 387 Kč 368 Kč
5 ks - 10% 645 Kč 580 Kč
Down
Popis

Příjemná masáž na každém kroku

Všichni víme, že chodidlo je doslova zrcadlem lidského těla, protože se na něm vyskytují stimulační body prakticky všech orgánů. Masáž chodidel je tedy velice příjemná a uvolňující pro celé tělo i mysl a ten požitek bychom teď chtěli dopřát i vám.

Bambusové ponožky Massage v nadkotníkovém střihu mají speciální vzorované masážní chodidlo s jedinečnými froté zónami, která chodidlo lehce a velice příjemně masíruje, a to jak při dlouhém stání, tak i během chůze. Extra vyztužená pata a špice odolávají rychlému opotřebení. Bambusová viskóza má přirozeně antibakteriální ochranu, řetízkovaná špice nikde netlačí, extra volný lem nohu nikde nestahuje. Vyzkoušejte to.

75% bambusová viskóza, 15% polyamid, 5% polypropylen, 5% elastan

Co je bambusová viskóza?

Materiál velmi měkký a příjemný. Prokázané antibakteriální vlastnosti zaručují odolnost vůči zápachu a to i po vícedenním nošení. Ve srovnání s bavlnou je bambusová viskóza více prodyšná a vykazuje lepší transport vlhkosti. Vyznačuje se dobrou savostí a zajišťuje optimální výměnu tepla, čímž přispívá k příjemnému pocitu při nošení v kterémkoli ročním období.

Co je polyamid?

Velmi odolné syntetické vlákno, které je hladké a příjemné na omak. Je to jeden z nejodolnějších a oděruvzdorných textilních materiálů. Naše ponožky mají polyamidem zpevněnou patu a špici.

Co je polypropylen?

Základní charakteristikou polypropylenu je nejnižší nasákavost ze všech známých textilních vláken. Vlhkost je z povrchu polypropylenových vláken spolehlivě a rychle odváděna. Polypropylen má nízkou tepelnou vodivost, výrobky z něj vykazují vysoký stupeň tepelné izolace.

Elastan dodává ponožkám pružnost. I když se po prvním vyprání vizuálně srazí, vždy se natáhnou na požadovanou velikost. Máte-li hraniční velikost nohy, zvolte vždy větší ponožky.

Péče o bambusové ponožky:

Ponožky je potřeba před prvním nošením vyprat. Perte v pračce při teplotě max. 40 °C, nepoužívejte sušičku. Nepoužívejte aviváž ani žádné odstraňovače skvrn.

Hodnocení

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.