Osobní odběr

Obchod Bambutik, Plzeňská 120/205, Praha 5
Otevírací doba: PO a ST - 9.00 - 12.30, 13.00 - 19.00 hod.
Ostatní dny po předešlé telefonické domluvě. Tel: 608 223 723.
Lze platit hotově i platební kartou.  

Doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč

Při nákupu produktů v celkové hodnotě vyšší než 2.000 Kč máte automaticky dopravu zdarma. V rámci tohoto bonusu si můžete zvolit jakéhokoliv dopravce z naší nabídky. 

Cena dopravy:

Zásilkovna Z Point – 79 Kč (výdejní místa po celé ČR)

PPL Parcelshop - 64 Kč (výdejní místa po celé ČR)

PPL kurýr - 115 Kč (doručení na adresu)

Cena dobírky je u všech dopravců 35 Kč. 

Dodací lhůty: 

Průměrná doba dodání je 2–7 pracovních dnů od objednání, resp. od připsání částky na náš účet v případě bezhotovostní platby. Jakmile vaši objednávku vyřídíme a vyexpedujeme, obdržíte potvrzující e-mail s uvedeným číslem zásilky vybraného dopravce pro její sledování. Dodací lhůty se mohou vzhledem k sezónnosti měnit. 

Oblečení bez potisku

Objednávky, které neobsahují tričko s potiskem, obvykle expedujeme druhý pracovní den. Doba doručení od odeslání jsou zpravidla max. 2 pracovní dny, ale záleží na vytíženosti každého dopravce. 

Trička s potiskem

Trička s potiskem nedržíme skladem, resp. na skladě máme trička nepotištěná (jejich aktuální skladovost odpovídá nabídce v e-shopu). Potisk děláme až na základě vaší objednávky. Tiskneme 1 x týdně a objednávky s tričky s potisky odesíláme hned druhý den. Doba doručení Vaší objednávky od objednání může být až 7 pracovních dnů.

Pro bližší info ohledně zpracování Vaší objednávky nás kdykoliv kontaktujte na tel. č. 608 223 723.