Nečekaně jemné

Bambusové oblečení Bambutik vás překvapí svou hebkostí, s jakou jste se doposud mohli setkat snad jen u hedvábí. Díky kulaté a hladké struktuře viskózových vláken je velmi příjemné i pro kožní alergiky nebo citlivou dětskou pokožku.

Bez zápachu

Antibakteriální vlastnost bambusové pleteniny má další příjemný efekt – oblečení není cítit potem. Věřte nevěřte, i kdybyste například v zahraničí přišli o zavazadlo, v oblečení z bambusu, které máte na sobě, bez větších problémů přežijete zbytek dovolené. Vy i vaše okolí.

Termoregulační

Díky termoregulačním vlastnostem bambusové oblečení v horku chladí a v zimě spolehlivě hřeje. Je prodyšné, dobře odvádí vlhkost a nelepí se na tělo, což oceníte při tělesné aktivitě i během pracovního stresu.

Antistatické

Materiálové složení tkaniny zaručuje antistatické vlastnosti – žádné výboje statické elektřiny, žádné cuchání účesu při oblékání nebo svlékání. I taková zdánlivá drobnost přispěje k celodenní pohodě. A navíc ušetříte za antistatické prací přípravky.

Příjemné i pro planetu

Bambus roste rychle a sám bez použití chemikálií i bez jakéhokoli lidského zásahu, jeho pěstování je tak šetrnější k přírodě, než je tomu u konvenční bavlny. Bambusové oblečení se pere na nízkou teplotu a nemusí se ani žehlit, stačí vyvěsit na ramínko. Jeho doporučenou údržbou tak šetříte nejen náklady na energii, ale také životní prostředí.