• obrázek_(1)
  • model_(1)
  • obrázek_(3)
Obrázek_(1)

Bambusové Ponožky Comfort Warm Černé Sportovní Klasický Střih - Zdravotní Lem

149 Kč
S DPH
Skladem
3 ks - 5% 447 Kč 425 Kč
5 ks - 10% 745 Kč 670 Kč
Down
Popis

Comfort Warm

Teplejší variantu sportovních ponožek Comfort Warm ocení každý, kdo se chce při pohybu cítit pohodlně. Mají extra volný nestahující lem, takže nohy nikde neškrtí. Bambusová viskóza v kombinaci se speciálně vypředeným polypropylenovým vláknem s obsahem iontů stříbra silproX® zaručuje dokonalou antibakteriální ochranu.

Extra vyztužené chodidlo brání otlaku nohy a chrání ponožku před opotřebením. Ponožky Comfort Warm jsou velmi jemné na omak, ale zároveň velmi odolné a zabraňují vzniku zápachu a plísní. Takže až po náročném outdoorovém výšlapu dorazíte do uzavřených prostor, můžete se bez obav zout a jen si užívat radost z našlapaných kilometrů.

Složení: 70% viskóza z bambusu, 15% polypropylen, 10% polyamid, 5% elastan

Co je bambusová viskóza?

Materiál velmi měkký a příjemný. Prokázané antibakteriální vlastnosti zaručují odolnost vůči zápachu a to i po vícedenním nošení. Ve srovnání s bavlnou je bambusová viskóza více prodyšná a vykazuje lepší transport vlhkosti. Vyznačuje se dobrou savostí a zajišťuje optimální výměnu tepla, čímž přispívá k příjemnému pocitu při nošení v kterémkoli ročním období.

Co je polyamid?

Velmi odolné syntetické vlákno, které je hladké a příjemné na omak. Je to jeden z nejodolnějších a oděruvzdorných textilních materiálů. 

Co je polypropylen?

Základní charakteristikou polypropylenu je nejnižší nasákavost ze všech známých textilních vláken. Vlhkost je z povrchu polypropylenových vláken spolehlivě a rychle odváděna. Polypropylen má nízkou tepelnou vodivost, výrobky z něj vykazují vysoký stupeň tepelné izolace.

Elastan dodává ponožkám pružnost. I když se po prvním vyprání vizuálně srazí, vždy se natáhnou na požadovanou velikost. Máte-li hraniční velikost nohy, zvolte vždy větší ponožky.

Péče o bambusové ponožky:

Ponožky je potřeba před prvním nošením vyprat. Perte v pračce při teplotě max. 40 °C, nepoužívejte sušičku. Nepoužívejte aviváž ani žádné odstraňovače skvrn.

Hodnocení

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.